Kilis Silvermat Etiket

Kilis Silvermat Etiket | Kilis Silvermat Etiket Fiyatları | Kilis Silvermat Etiket Özellikleri | Kilis Silvermat Etiket Yazıcı | Kilis Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Kilis Silver Mat Etiket | Kilis Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Kilis silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir kilis etiket türüdür. Genellikle kitap ve kilis barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Kilis silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun kilis etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan kilis silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Kilis silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Kilis silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Kilis silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Kilis silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Kilis silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Kilis etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Kilis silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kilis silvermat etiket, kilis termal etiket, kilis silver mat etiketler, kilis mat etiketler, kilis silver mat etiket fiyatları, kilis etiket fiyatları, kilis şeffaf etiket fiyatları, kilis silver mat barkod etiketi, kilis barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner