CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kilis Baskılı Pizza Kutusu

Kilis Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Kilis Pizza Kutuları | Kilis Pizza Kutusu Fiyatları | Kilis Pizza Kutusu | Kilis Pizza Kutusu İmalat | Kilis Pizza Kutusu Ölçüleri | Kilis Pizza Kutusu Fiyatları | Kilis Baskısız Pizza Kutusu | Kilis Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, kilis baklava kutusu, kilis lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kilis baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Kilis baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Kilis baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Kilis baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Kilis baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Kilis pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Kilis pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Kilis askılı pizza kutusu fiyatları ile kilis pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Kilis baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla kilis baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kilis baskılı pizza kutusu, kilis pizza kutuları, kilis basklı kutular, kilis baskılı pizza kutusu fiyatları, kilis pizza kutusu fiyatları, kilis pizza kutusu imalatı, kilis pizza kutusu, kilis baskılı pizza kutusu satışı, kilis baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner