Kilis Lamine Termal Etiket

Kilis Lamine Termal Etiket | Kilis Lamine Termal Etiket Fiyatları | Kilis Lamine Termal Etiket Nedir | Kilis Lamine Termal Barkod Etiketi | Kilis Termal Etiketler | Kilis Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Kilis lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Kilis lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Kilis lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Kilis lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen kilis etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda kilis termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer kilis etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan kilis lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Kilis termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Kilis lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Kilis etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Kilis lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Kilis lamine termal etiket nedir? Lamine kilis termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel kilis lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kilis lamine etiket, kilis termal etiket, kilis top etiket, kilis ribonsuz baskı, kilis baskılı etiket, kilis renkli termal etiket, kilis lamine termal barkod etiketi, kilis kuşe etiket, kilis termal etiket boyutları, kilis boş etiket, kilis termal etiket fiyatları, kilis lamine etiketler, kilis eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner