CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kilis Baskılı Pasta Kutusu

Kilis Baskılı Pasta Kutuları | Kilis Pasta Kutusu | Kilis Pasta Kutusu Fiyatları | Kilis Baskısız Pasta Kutusu | Kilis Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Kilis Pasta Kutusu Baskılı | Kilis Pasta Kutusu Siparişi | Kilis Baskılı Kutu | Kilis Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Kilis pasta kutusu, kilis baklava kutusu, kilis pizza kutusu, kilis lahmacun kutusu, kilis pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kilis baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Kilis baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Kilis baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı kilis pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Kilis baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Kilis Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Kilis baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için kilis pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel kilis pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kilis baskılı pasta kutusu, kilis baskılı pasta kutusu fiyatları, kilis pasta kutuları, kilis pasta kutusu fiyatları, kilis pasta kutusu imalatı, kilis baskılı pasta kutusu ve fiyatı, kilis ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner