Kilis Chromolux Etiket

Kilis Chromolux Etiket | Kilis Chromolux Etiket Nedir | Kilis Chromolux Etiket Fiyatları | Kilis Chromolux Etiket Baskı | Kilis Kromolüks Etiket | Kilis Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Kilis Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Kilis chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Kilis chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan kilis chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan kilis kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı kilis chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Kilis chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Kilis chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve kilis  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Kilis choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Kilis choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel kilis etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kilis etiket, kilis etiket fiyatları, kilis barkod etiket fiyatları, kilis baskılı etiket fiyatları, kilis barkod, kilis rulo etiket fiyatları, kilis barkod fiyatları, kilis rulo etiket, kilis yapışkanlı etiket, kilis barkod sistemi, kilis barkod okuyucu, kilis barkod okuyucu fiyatları, kilis koli etiketi, kilis tekstil etiketi, kilis saten etiket, kilis metal etiket, kilis mat pp etiket, kilis mat pe etiket, kilis etiket baskı, kilis mat polietilen etiket, kilis lazer etiket, kilis boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner