Kilis Mat Polipropilen Etiket

Kilis Mat Polipropilen Etiket | Kilis Pp Etiket | Kilis Mat Etiket | Kilis Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Kilis Polipropilen Ürünler | Kilis Sembol Barkod Etiket | Kilis Mat Pp Etiket | Kilis Barkod Sistemleri | Kilis Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Kilis mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Kilis polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Kilis pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Kilis mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Kilis at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Kilis mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Kilis mat pp etiket kilis opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kilis mat etiket, kilis opak pp, kilis mat ppkilis boş etiket, kilis termal etiket fiyatları, kilis şeffaf pp, kilis mat polipropilen, kilis etiket, etiket balıkesir, ribon balıkesir, karekod okuyucu balıkesir, polipropilen, kilis polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner