Kilis Polietilen Opak Etiket

Kilis Polietilen Opak Etiket | Kilis Opak Pe Polietilen Etiket | Kilis Opak Polietilen Etiket | Kilis Opak Etiket | Kilis Opak Etiket Fiyatları | Kilis Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Kilis Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Kilis opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Kilis opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta kilis opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir kilis etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Kilis opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Kilis polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız kilis barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Kilis polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve kilis opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kilis polietilen etiket, kilis polietilen opak etiket, kilis opak etiket fiyatları, kilis opak etiket, kilis opak polietilen (pe) etiket, kilis sembol etiket, kilis polietilen pe etiket, kilis opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner