Kilis Güvenlik Etiketi

Kilis Güvenlik Etiketi | Kilis Garanti Etiketi | Kilis Güvenlik Etiketleri | Kilis Etiket | Kilis Alarm Etiketi | Kilis Güvenlik Etiketi Fiyat | Kilis Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Kilis garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan kilis güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya kilis kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan kilis güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi kilis olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket kilis kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Kilis güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel kilis güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kilis garanti etiketi, kilis güvenlik etiketi, kilis etiket, kilis kırılgan etiket fiyatları, kilis termal etiket, eko etiket kilis , kilis güvenlik etiket fiyatları, kilis emniyet etiketi, kilis garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi balıkesir.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner