CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kilis Baskılı Ambalaj Kağıdı

Kilis Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Kilis Baskılı Ambalaj Kağıtları | Kilis Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Kilis Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Kilis Baskılı Kağıt | Kilis Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Kilis Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Kilis baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Kilis ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Kilis ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk kilis flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan kilis ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Kilis baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Kilis ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Kilis baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma kilis baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm kilis ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Kilis baskılı ambalaj kağıdı, kilis baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, kilis baskılı ambalaj kağıdı, kilis ambalaj kağıdı, firma kilis baskılı ambalaj kağıdı, kilis askılı paket ambalaj kağıdı, kilis askılı kese kağıdı, kilis ülfit kağıt, kilis ambalaj kağıdı satın al, kraft kilis ambalaj kağıdı fiyatlarıkilis ambalaj kağıdı baskı, kilis ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner