Kilis Eko Termal Etiket

Kilis Eko Termal Etiket | Kilis Eko Termal Etiket Fiyatları | Kilis Eko Termal Kağıt | Kilis Termal Etiketler | Kilis Eco Termal Etiket Nedir | Kilis Top Termal Etiket | Kilis Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Kilis eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Kilis eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için kilis etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu kilis etiket en kilis ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Kilis eko termal etiket fiyatları ve kilis eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan kilis eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Kilis eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Kilis termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Kilis ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Kilis etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kilis termal etiket, kilis etiket balıkesir, kilis boş etiketkilis eco etiket, kilis etiket fiyatları, kilis eko termal etiket, kilis etiket, kilis eco termal etiket fiyatları, kilis sıra numarası etiketi, kilis ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner