CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kilis Baskılı Magnet

Kilis Baskılı Magnet Fiyatları | Kilis Baskılı Magnet | Kilis Magnet Bastırma | Kilis Magnet Baskı Fiyat | Kilis Magnet Baskı Makinesi Fiyatları | Kilis Magnet Baskı | Kilis Logolu Magnet Baskı | Kilis Baskılı Magnet Yazılı Ve Logolu Model

magnet

Logonuzun, sloganınızın ve iletişim bilgilerinizin sürekli göz önünde olmasını mı istiyorsunuz. Akılda kalıcı ve göz önünde bulunması ihtiyaç anında hemen el altında bulunmasının en kolay yolu magnetlerdir. Özellikle mutfaklarda buz dolabı ve davlumbaz vb. metal ev eşyalarının üzerine yapıştırılan magnetler sayesinde müşterilerinizin iletişim bilgilerinizden anında bulmasına olanak sağlarlar. Kilis magnet baskı fiyatları oldukça uygundur.

Kilis baskılı magnet seçiminde magnetin şeklinin düz, oval veya özel magnet tasarımlı mı olacağını seçmelisiniz. Ardından magnetin üzerinde bulunmasını istediğiniz metin, iletişim bilgileriniz belirtilmelidir. Magnetinizde dikkat etmeniz gereken kurallar yazı fontunuzun okunabilir olması ve çok fazla uzun olmamasıdır.İsteğinize göre magnet üzerine logonuzu veya farklı bir resim bulunmasını isterseniz resim dosyasını bizlere uygun formatta ulaştırarak magnet üzerine basılmasını sağlayabilirsiniz. Bize ulaşarak kilis ucuz magnet fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Örnekler:

Daha fazla kitlelere ulaşabilmek için ucuz reklamınızı yapmanızı sağlayan kilis baskılı magnetler adresinizin ve firma adınızın her an göz önünde olup akılda kalıcı olmanızı sağlayacaktır. Kilis magnet baskı makinesi ile yapılan kilis magnetler öncelikle müşterilerimizin bizlere gönderdikleri şirketlerine özel hazırladıkları tasarımları bize mail veya faks yolu ile gönderdikten sonra baskı yapılarak kilis logolu magnet baskı işlemi gerçekleşmektedir. Kilis baskılı magnet yazılı ve logolu model ve kilis kilis logolu magnet baskı türlerimiz bulunmaktadır. Kilis baskılı magnet fiyatlarını öğrenmek için ve kilis magnet baskı hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 302 15 80

Etiketler: Kilis baskılı magnet, kilis magnet fiyatları, kilis magnetler, kilis magnet baskı fiyat, kilis maskılı magnet fiyatları, kilis ucuz magnet.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner