CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kilis Baskılı Peçete

Kilis Baskılı Peçete | Kilis Baskılı Peçete Fiyat | Kilis Baskılı Peçete İmalatçıları | Kilis Baskılı Peçete Makinası Fiyatları | Kilis Amblemli Peçeteler | Kilis Baskılı Peçete Fiyatları | Kilis Peçete Baskı | Kilis Baskılı Peçete

baskili pecete

Otel, cafe, restaurant vb. mekanlarda mutlaka bulunması gereken kilis peçeteler mekanınıza özgü tasarım basılarak üretim yapılabilmektedir. Peçetenin ön ve arka yüzü olmak üzere her iki tarafına basım yapılmaktadır. Kilis Garson katlama peçete olarak da bilinen bu peçetelerde farklı farklı ebatlar mevcut olduğu için kilis baskılı peçete fiyatları peçetenin ebatına göre değişmektedir. Kilis baskılı peçeteler % 100 saf selülozdan üretilmektedir.

Kilis flesko baskı boyaları ile yüksek kalitede baskı sonuçları alınmaktadır. Kaliteli üretim olduğu için sağlığa zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. Peçetelere istediğiniz grafik çalışmasını ve şirket logonuzu bastırabilirsiniz. Müşterilerimizin isteğine göre kağıt seçimi de bulunmaktadır. Bu peçeteler servislerinizin yanında şık bir görünüm yaratırken aynı zamanda müşterilerinizin aklında kaliteli mekan anlayışına sahip olursunuz. Mekanınıza özel kilis askılı peçete siparişi için bizimle iletişime geçin.

Örnekler:

Siparişlerin yanında bulunması gereken kilis peçeteler firmanıza özel baskılı peçeteler sipariş edebilirsiniz. Kilis baskılı peçeteler servislerin yanında şıklığı sağlarken aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı oluşturur. Kilis baskılı peçete imalatçıları basılacak tasarımı istediğiniz adette basarak paketlemesini yaparlar. Kilis amblemli peçeteler kalite izleminin yanında bir nevi reklam yapmanızı da sağlamış olurlar. Kilis baskılı peçete fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak kilis baskılı peçete hakkında detaylı bilgi için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kilis baskılı peçete, kilis baskılı peçete fiyat, kilis baskılı peçete imalatçıları, kilis baskılı peçete yapan firmalar, kilis baskılı peçete fiyatları, kilis baskılı peçeteler, kilis flesko baskı, kilis garson katlama peçete, kilis baskılı peçete siparişi, kilis logolu peçete, kilis amblemli peçeteler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner